Kampania Perlux

by - 19.7.15


Jak wspomniałam we wcześniejszym poście moje ostatnie testowanie dotyczyło środków piorących. Były to Perły Perlux. Wiadomo panie rzecz ludzka - dlaczego sobie tej czynności nie ułatwić. Tutaj z pomocą przychodzą oto właśnie wspomniane perły. Dlaczego? już odpowiadam.
Główną ich zaletą (jak i innych kapsułek tego typu) jest to, że nie musimy odmierzać odpowiedniej ilości proszku - nie zastanawiamy się czy może mniej czy więcej - tu jest wszystko proste - jedna kapsułka to jedno pranie. Wrzucamy je oczywiście bezpośrednio do bębna.
Kolejnym plusem jest zapach - już samo opakowanie pachnie intensywnie. Ten sam zapach unosi się też po praniu na naszych ubraniach. Trwałość? dość długa, chociaż mogłoby pachnieć dłużej. Nie jest to jednak minusem, gdyż ja i tak zawsze dodaję do swojego prania płyn do płukania - chyba z przyzwyczajenia.
Co do skuteczności to też jestem zadowolona - ubrania ładnie się wyprały - zarówno te kolorowe jak i białe. Perły Perlux nie pozostawiły żadnych plam - ubranko jest czyste, pachnące, gotowe do założenia.
Co do minusów, niestety znalazł się jeden. Zauważyłam, że czasem kapsułka nie rozpuszcza się do końca - i niestety na niektórych bluzkach pozostały jej ślady - musiałam przepłukać pranie ponownie. Nie wiem czy to kwestia złego umieszczenia perły przeze mnie - być może zbyt płytko ją wrzuciłam do bębna z ubraniami. Jenak kolejnym razem starałam się wrzucić ją głębiej ale i tak sytuacja się powtórzyła.
Poza tym jednym małym minusikiem - jestem bardzo zadowolona. Na pewno po zużyciu opakowania do końca sięgnę po nie po raz kolejny.
a na koniec trochę reklamy od producenta Perlux, który opisuje perły wymieniając poniższe zalety:
-Najskuteczniejszy w działaniu
-Połączenie proszku i żelu
-Dodatek odplamiacza i odkamieniacza
-Ochrona  koloru tkanin
-Wybielanie i ochrona tkaniny przed szarzeniem
-Długotrwały i przyjemny zapach
-Zmiękczanie wody i ochrona pralki
-Łatwość w zastosowaniu – jedna perła = jedno pranie
-Bezpieczeństwo, brak pyłu przedostającego się do układu oddechowego. Ochrona przed alergiami.

Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids