Witam ponownie !

by - 19.7.15

Wiem, wiem zaniedbałam bloga - jednak nie było to celowe - po prostu w moim życiu zaszły wielkie zmiany. Oczywiście na lepsze! Zmiany były dwie - praktycznie jedna po drugiej. Pierwsza jest tą najważniejszą, która wywróciła mój świat do góry nogami - czyniąc go o wiele wiele lepszym, ciekawszym, słodszym itp... ;)
Mianowicie urodziła mi się córka - Julia. Oczu od niej nie mogę oderwać już prawie piąty miesiąc  i tak chyba pozostanie na zawsze :) . Przedstawiam Wam Julie - moje oczko w głowie.

Wraz z pierwsza zmianą przyszła kolejna - przeprowadzka do nowego domu. Kolejny początek - a więc trochę to trwało zanim się "ogarnęłam". Już wracam i jestem ponownie :)
W między czasie udało mi się zakwalifikować do kolejnego testowania produktów dzięki Streetcom ale o tym w następnym poście! Testowany produkt to Perły Piorące Perlux.

Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu