Coś dla mam czyli Angielska Moda KARKO

by - 11.2.16

Jak już wspominałam mój cały świat to Julia :-) jednak czasem mama zadbać o siebie też musi, bo się udusi.... ;-) a więc tym razem to ja wraz z drugą mamą Marta przeobraziłyśmy się na chwilkę w modelki...

Angielska MODA KARKO to firma zajmująca się sprzedażą ubrań angielskich marek. Możemy dostać perełki z różnych znanych firm - co więcej często są to ubrania nowe, z metką! Jej aukcje możemy znaleźć w serwisie allegro. Jest to sprawdzony sprzedawca, którego mogę polecić z pełną świadomością. Kontakt - bardzo dobry, natomiast przesyłka błyskawiczna! 

Współpraca z Angielska Moda KARKO zaowocowała piękną sesją zdjęciową w udostępnionych przez firmę ubraniach. Miałyśmy do dyspozycji dwie eleganckie spódniczki, czarna wyjściową sukienkę, spodnie, modny kardigan, elegancką bluzkę i modną bluzkę oversize - doskonała gdy mamy do ukrycia brzuszek. Jestem przekonana, że będą nosiły się świetnie, a my na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z zakupów u Angielska Moda KARKO.

Efekty współpracy możecie podziwiać poniżej. 

Zdjęcia i obróbkę wykonała nasza rodzinna, profesjonalna Fotograf Marta Borkowska fotografia Sepis Project

A wszystkie trzy (ja, Julia i Marta) debiutowałyśmy w roli modelek! Zabawa była przednia. Oby jak najwięcej takich projektów.

Jak wyszło? Oceńcie sami! 


Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids