Odswieżamy garderobę mamy !

by - 13.3.16

Zima powoli idzie w niepamięć (oby!), a więc czas szykować naszą szafę na wiosnę! Nie wiem jak u Was ale u mnie od czasu pojawienia się Julki moje potrzeby "ubraniowe" zeszły na drugi a nawet trzeci plan. Najpierw kupuję ubranka dla córki , potem szukam czegoś dla męża, a następnie... no właśnie często nie ma następnie i kończy się na mężu a portfel świeci pustkami ;-) 
Tym razem jednak to ja byłam na pierwszym miejscu - egoistyczne uzupełniłam swoją szafę i wcale nie wydałam przy tym majątku. Pomogła mi w tym, po raz kolejny Angielska Moda Karko, sprzedająca ubrania nowe i używane znanych angielskich marek. Znaleźć je możemy na portalu allegro. Link do aukcji znajdziecie tutaj. Polecam, oczywiście wszystko w atrakcyjnych cenach. Przesyłka błyskawicznie znalazła się w moim domu. 
Jesteście ciekawi jakie ubrania znalazły się w mojej szafie? Prezentujemy je poniżej. Zapraszam do oglądania.

Zdjęcia wykonała jak zawsze Marta Borkowska Fotografia Sepis Project. Marta była zarówno za jak i przed obiektywem :-)Oczywiście Julia też towarzyszyła mamie w sesji :-)

Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids