Smallbig - małe jest wielkie! Czyli moda dla dużych i małych!

by - 21.3.16

"Dzieci nigdy nie chcą słuchać tego, co im radzą starsi, ale nigdy nie omieszkają ich naśladować." - James Baldwig

Podwyższe słowa jak najbardziej oddaja filozofię marki Smallbig, zajmująca się sprzedażą ubrań, dzięki którym dziecko może wyglądać jak dorosły a dorosły jak dziecko ;-). 

Chyba każdy miał taki etap będąc dzieckiem, kiedy próbował naśladować dorosłych - córki wkładają matczyne szpilki i sukienki, synowie zakładają krawaty podprowadzone z szafy od taty. Teraz pomyślcie czy nie fajnie byłoby wtedy móc założyć to co ma na sobie mama i wyglądać jak ona, podczas gdy mama też miałaby to samo na sobie? Moja odpowiedź - oczywiście, że tak! To byłaby dopiero frajda. 
Dzięki Smallbig to wszystko jest możliwe. Wy drogie mamy możecie założyć wraz ze swoja córeczką tą samą sukienkę, bluzkę czy spódnicę. Ubrać synka w identyczną bluzę jak ma tato. Smallbig daje nam całkiem sporo możliwości.
Dzięki Smallbig ja i Julia miałyśmy okazję świętować dzień kobiet ubrane w takie same koszulki. 
Dziękujemy - była to dla nas sporą frajdą. Chyba nawet większą dla mnie ;-) no i cóż mówić więcej - z niecierpliwością czekamy na kolejne niespodzianki!


Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids