Zatrzymać wspomnienia

by - 29.5.16

Uwielbiam zachowywać wspomnienia swoje i swojej rodziny. Od dziecka również uwielbiałam zbierać pamiątki. Do tej pory mam zachowane pamiętniki ze szkolnych lat, czy maskotki z dzieciństwa. Niektóre z nich to naprawdę staruszki - mają ponad 20lat. 
Teraz, gdy jest z nami Julia nadal zbieram, przechowuje, fotografuję wszystko co się da. Po to aby w każdej chwili móc powrócić do wspomnień. Nie tylko w pamięci ale także namacalnie. Patrzę na zdjęcia sprzed 15miesięcy i dziwie się jak to wszystko szybko mija. Kiedy ona tak urosła??
Oprócz, chyba miliona ;-), zdjęć zachowałam także parę jej ciuszków z okresu bycia niemowlęciem. No bo jak można się oprzeć tym małym rękawkom czy maleńkiej sukienusi. No i ten zapach bobasa - niepowtarzalny! I choćby chciało się zachować dużo więcej to nadzwyczajniej na świecie miejsca na półkach brak ;-).  


Szukałam rozwiązania - co można zrobić z tymi ciuszkami pełnymi wspomnień ? Otóż z pomocą przyszła mi Twoja zszywka.


Twoja zszywka to firma, która przeistacza ubranka naszych pociech m.in. w piękne maskotki, przytulanki. Oczywiście wypełnione naszymi wspomnieniami :-). Poniżej przykładowe dwa pluszaki.Każda z maskotek jest indywidualnym projektem - i nie bójmy się tego nazwać. -"minidziełem sztuki". Zamiast zalegających w szafkach ubranek mamy piękną maskotkę, która może ozdobić pokoik dziecięcy. Ale nie tylko - pluszaki mogą powstać również z naszych ubrań. Więc jeśli macie jakąś ukochaną sukienkę czy bluzeczkę - może taką, która nosiłyście będąc w ciąży ze swoim maluszkiem - macie okazję dać im drugie życie ;-). 
Jakie ubranka wybrałam ja? Postanowiłam wybrać to co wiąże się z ważnym wydarzeniem. Wybrałam więc sukienusie z chrztu świętego Julii. Do tego dobrałam ulubioną różową koszulkę i body w kolorze granatowym. Poniżej możecie zobaczyć jak się Jula prezentowała w ciuszkach, które niedługo zostaną przemienione w piękną maskotkę ;-).Efekty naszej współpracy już wkrótce na blogu. Nie wiem jak Wy ale my możemy się doczekać! 

Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu