Słodkie sny z Cat of The Moon

by - 28.6.16

Pościel dziecięca to jedna z najważniejszych rzeczy przy kompletowaniu wyprawki, czy też przy urządzaniu pokoju dla naszej małej pociechy. Maluch powinien czuć się w niej bezpiecznie. Powinna być przytulna, mięciutka i oczywiście wykonana z jak największą starannością. W końcu to w nią będzie wtulał się nasz Skarb po zapadnięciu w głęboki sen. 
Dobrze jest też, gdy ma ciekawy design. Tego może nie doceni nasz malec z wiadomych względów - ten punkt jest dla nas matek. Czyż nie przyjemniej jest patrzeć na maluszka leżącego w kolorowej pościeli z ciekawym wzorem. 
Szukając pościeli dla Julii chciałam, aby jej wzór był wyjątkowy. Powinien pasować do pokoju, który jest w kolorze bajkowego różu oraz do łóżeczka w kolorze dębu sonoma w połączeniu z białym. Przeglądałam ich chyba miliony ;-). I wszystko wydawało mi się zbyt "cukierkowe" i przesadzone a przy tym mało oryginalne. Były też odstępstwa - pościele szare, bure, bez wyrazu i koloru. Lub takie na które można byłoby wydać przysłowiowe "pół wypłaty". 
Całkiem przypadkiem trafiłam na stronę Cat of The Moon i to był strzał w dziesiątkę! W ich pracowni tworzone są m.in. pościele dla dzieci i niemowląt, kocyki oraz inne akcesoria. Inspiracją do ich produktów jest nowoczesny design, neutralna kolorystyka połączona z oryginalnymi dziecięcymi wzorami. Właśnie po to aby każda z nas mam, mogła z łatwością dopasować pościel do różnych elementów pokoju dziecięcego. Tego szukałam! 
Cat of the Moon jest świadoma tego, iż dziecko podczas snu nie tylko odpoczywa ale bardzo intensywnie rozwija się i rośnie. Dlatego też poprzez wysoką jakość swoich produktów zapewnia maluchom zdrowy i spokojny sen. Jeśli więc chcemy połączyć wygodny i komfortowy sen dziecka z pięknym designem cieszącym nasze rodzicielskie oko - pościel Cat of The Moon to rozwiązanie idealne.
My zakochałyśmy się w przepięknym wzorze "Cloud&Rose", która przenosi Julię na różowe niebo, tak aby zawsze spała z głową w chmurach ;-).
Pościel Cloud&Rose jest dwustronnie bawełniana, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku z każdej strony. Poszewka  na poduszkę zamykana jest na  bezpieczną dla niemowląt zakładkę, natomiast poszewka na kołderkę na bezpieczny kryty zamek błyskawiczny.
Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids