Bawi i uczy - zabawa LEGO Duplo.

by - 14.11.16


Za nami długi weekend, który minął nam pod znakiem Lego Duplo. Dzięki akcji Streetcom miałyśmy przyjemność przetestować zestaw "Pociąg z cyferkami". Była to dla nas (i wciąż jest) świetna zabawa, tym bardziej, że trafiło na taki okres Julki, w którym zaczęła się samodzielnie bawić klockami.


Zestaw ambasadorski zawierał wspomniany już pociąg, oraz 10 minizestawów Lego Duplo wraz z ulotkami dla znajomych. W tym poście oczywiście skupimy się na Pociągu :).


Twoje dziecko, bez względu na to jak jest małe, codziennie uczy się nowych rzeczy, a każda chwila zabawy jest dla niego ogromną przygodą. Będąc mamą, dbamy o to, by każda z tych chwil była niezapomniana a przy tym pomagała naszemu dziecku poznać i lepiej zrozumieć otaczający go świat.  


Lego Duplo to linia klocków dla najmłodszych, które mają za zadanie rozwinąć ich kreatywność, zdolności motoryczne, poznawcze, komunikacyjne i społeczne. Oczywiście, przy tym wszystkim, są bezpieczne i możemy zaproponować je do zabawy już 1.5rocznym maluchom. 

Nasz testowany zestaw 10558 Pociąg z cyferkami to świetny sposób na zabawę połączoną z nauką - nauką cyferek. Dzięki numerowanym klockom i trzem wagonom maluch zaczyna swoją przygodę z "matematyką" :). No a wiecie.. czym skorupka za młodu... być może ten mały bodziec popchnie go w kierunku bycia wielkim matematykiem, czy naukowcem ;-).

Przy pomocy klocków z zestawu możemy zbudować pociąg, budę dla dołączonego do zestawu psa, czy tunel. Jako, że Julka jest fanką wszelkich zwierząt - oczywiście piesek ją zachwycił i od razu znalazł zaszczytne miejsce na jednym z wagonów. Cóż możemy powiedzieć jeszcze o samych klockach ? są bardzo solidne. Po zbudowaniu pionowej "różdżki" z klocków i uderzaniu nią o różne przedmioty żaden z nich nie odpadł, nie odkształcił się, nie połamał - przetestowane wielokrotnie przez dziecko we własnej osobie! :) A zatem z czystym sumieniem możemy polecić jako zabawkę dla małych i dużych dzieci (tata budował niejednoktornie;) ).
Przyznam, że jest to jedna z najmilszych kampanii jak do tej pory :). Wracając do tematu posta - czy LEGO bawi i uczy? z czystym sumieniem odpowiadamy, że TAK! :)


Może Ci się spodobać

4 komentarze

 1. Rewelacyjny post, trafiła Pani w samo sedno. :) Zgadzam się z Panią w stu procentach, że LEGO bawi i uczy. Moja córka uwielbia swój zestaw Lego duplo- Pociąg z cyferkami. Od razu po przyjściu z przedszkola przystępuje do zabawy. Oprócz rożnych konstrukcji pociągów wymyśla budowle takie jak: robot, wieża, helikopter, telefon, mikrofon i wiele innych. Zabawa pochłania ją na długie godziny. Według mnie to najlepsza kampania w jakiej bierzemy udział, ponieważ szczęście mojego dziecka jest dla mnie bezcenne.

  paolinka336

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślimy:-) kampania na 6!
   Dziękujemy za opinię:}

   Usuń
 2. U nas też jest zachwyt. A ja jestem w szoku jak te klocki wciągnęły moje dziecko.
  #LEGODUPLO #BawiIUczy #SwiatLEGODUPLO #KreatywnoscMaluszka

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam jeszcze swoich dzieci, ale w rodzinie i w znajomych jest całkiem pokaźna gromadka którą lubię obdarowywać. Uwielbiam lego duplo i często wybieram właśnie tą firmę.
  pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń