Dookoła świata z LEGO DUPLO Arktyka

by - 25.11.16


 Jak już wspomniałam w poprzednim poście , aktualnie mamy przyjemność brać udział w jednej z kampanii Streetcom,  gdzie testujemy zestaw klocków Lego Duplo "Pociąg z cyferkami". Jest to jedna z najlepszych dotychczasowych akcji, gdyż cała uwaga skupia się tu na dziecku. Mogę z radością obserwować jak Julka bawi się i uczy doskonaląc swoje zdolności manualne poprzez budowanie coraz to nowych rzeczy z klocków. 
Dlatego też bardzo ucieszył mnie fakt, iż nasza przygoda z Lego Duplo nie skończyła się na jednym zestawie. Za sprawą niespodzianki od Streetcom, weszłyśmy w posiadanie kolejnego zestawu jakim jest Arktyka! 
Przyznam od razu, że podbił on nasze serca o wiele bardziej niż poprzedni, a to za sprawą zwierzaków dołączonych do zestawu. Julka kocha zwierzątka, dlatego jeszcze zanim zobaczyła niespodziankę, wiedziałam, że będzie zachwycona - i tak też było!
Co znalazło się w zestawie? Otóż oprócz standardowych klocków do budowy, mamy tu także figurki taty Eskimosa i dziecka, wielkiego niedźwiedzia polarnego, psa (nasza ulubiona :)), wieloryba z otwieraną paszczą. Małe akcesoria takie jak : kajak, sanie do ciągnięcia, czy wędka z rybką. To wszystko stwarza wspaniałą atmosferę przygody w sam raz do snucia najróżniejszych, lodowych opowieści. To świetna okazja do uczenia się o tym arktycznym środowisku oraz zamieszkujących je zwierzętach i ludziach.


Przy pomocy klocków zbudowałyśmy z Julią domek Eskimosa - igloo :). Budowa była bardzo prosta i przyjemna, a że była pora obiadowa Mała Eskimoska właśnie gotowała zupkę tacie, który w tym czasie złowił taaaaką rybę!
Oczywiście po obiadku czas na zabawę! Zaprzęgnęłyśmy psa Husky do ciągnięcia sań i powędrowałyśmy zwiedzać mroźną krainę :).Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids