Mania naklejania !

by - 15.2.17Ręka do góry kto z Was jako dziecko lubił naklejki? Ja uwielbiałam!  Wręcz cierpiałam na "naklejkomanię". Wszystkie kolorowanki, książeczki i gazety z naklejkami musiały być moje.
Jako nastolatka miałam całe zeszyty szkolne i piórniki w śmiesznych naklejkach. Wprawdzie ja już z tego wyrosłam jednak mania naklejania do mnie wróciła - teraz nie ja, a Julia jest naklejko-maniaczką ;-).

Jako, że nasza przygoda z naklejkami zaczęła się dość niedawno , jesteśmy więc na etapie testowania wszystkich książeczek jakie tylko są dostępne. Książeczki, które "wpadły nam w ręce" ostatnio to seria Wiedza w obrazkach wydawnictwa MUZA SA.  

 W skład całej serii wchodzą cztery książeczki: Kacze sprawy, Kocie tajemnice, Wyprawy bociana oraz Zabawy zajączka. 
 Każda z książeczek zawiera w sobie opowieść, którą możemy razem współtworzyć za pomocą dołączonych naklejek. 


Zawarte w nich teksty, są na tyle krótkie, że nadają się idealnie dla 2latki. Dziecko zaciekawi się opowieścią i nie ucieknie znudzone do innego zajęcia. No cóż, na dłuższe opowieści przyjdzie jeszcze pora :)

Oprócz zapełnienia książeczki naklejkami, możemy również uzupełnić naszą opowieść kolorując poszczególne strony.  To fajny sposób na zajęcie maluszka. Przy okazji, być może rozwiniemy w nim talent plastyczny ! Polecamy!

Oczywiście, jak mogliście zauważyć na zdjęciach, nasza przygoda z Wydawnictwem MUZA SA nie zakończyła się na serii Wiedza w obrazkach. Przed nami jeszcze całkiem sporo pozycji do przeczytania. Dlatego zapraszamy na kolejne recenzje, które pojawią się już wkrótce! 


Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids