Od 1 do 10

by - 24.3.17

Pod tajemniczym tytułem "Od 1 do 10" kryje się wesoła książeczka pomocna przy nauce liczenia u maluchów. Wydawcą książeczki jest Wydawnictwo Dwie Siostry .
Książeczka posiada przyjazne dzieciom obrazki, wyglądające tak, jakby ktoś je właśnie przed chwileczką, specjalnie dla nas namalował kredkami. Na każdej ze stron znajdziemy zwierzątka - dokładnie tyle, ile opisuje podana liczba znajdująca się na stronie. Czyli kolejno 1 to 1 jeżyk w złym humorku, gdyż go ukąsiła wesz. 2 to 2 niedźwiedzie zajmujące się jedzeniem śledzi.... i tak, aż do 10.
Skąd wiemy jaki humor ma jeżyk i co porabiają niedźwiedzie? Otóż oprócz ilustracji na każdej ze stron znajdziemy również wpadający w ucho wierszyk.Strony książki są grube i twarde - idealnie nadają się do małych rączek, gdyż nie ma ryzyka rozerwania kartki. Dodatkowo, myślę, że przetrzymają również dziecięce ząbki ;-). Rogi stron są zaokrąglone, co jest kolejnym plusem dla małego czytelnika.


Może Ci się spodobać

4 komentarze

 1. Lubie takie książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę,że mój młodszy bratanek bardzo ucieszyłby się z takiego prezentu! Świetna recenzja i zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W sam raz dla Maluszków :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla maluchów to naprawdę świetna książeczka :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids