WADER Gigant truck czyli wywrotka dla dziewczynek

by - 18.3.17Jeśli w domu macie małą księżniczkę, która właśnie wymarzyła sobie, że jednak zostanie kierowcą to mam coś dla Was - a w zasadzie to firma WADER ma :-). Jest to Gigant truck wywrotka dla dziewczynek.  
Auto jest utrzymane w kolorystyce dziewczęcej - dominuje tu róż z dodatkiem niebieskiego. Od razu przypadł nam do gustu. Przed pierwszą przejażdżką sprawdziłyśmy dokładnie jakość wykonania, nic nie budziło naszych zastrzeżeń. Dodatkowo producent zapewnia o sporym udźwigu - 150kg, jednak myślę, że nigdy tego nie przetestujemy :-P. Przy słodkim, "julkowym" obciążeniu 12kg spisuje się bardzo dobrze. Nic nie trzeszczy, nie piszczy, nie zgrzyta ;). Konstrukcja jest solidna. Jakość wykonania bez zastrzeżeń. Zabawka jest bardzo bezpieczna. Masywne auto jest stabilne. Poza tym nie ma żadnych małych elementów mogących odłączyć się od pojazdu i zagrażać bezpieczeństwu naszych pociech.Dużym atutem wywrotki jest podnoszona skrzynia ładunkowa, co urozmaica zabawę. Dziecko może załadować "towar" i po dowiezieniu na miejsce go "wyładować". Do odblokowania i podniesienia skrzyni potrzebny będzie rodzic, gdyż dziecko może nie poradzić sobie samo. Jednak ja uważam, to za plus. Nie ma ryzyka "niekontrolowanego" uniesienia się skrzyni.

Może Ci się spodobać

0 komentarze

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids