Wyposażenie sali z Wholesalezorb.com

by - 7.7.18

Mamy lato, a co za tym idzie ciągle odkrywamy nasze ciała. Warto więc, żeby odpowiednio zadbać o naszą formę. Ja zrobiłam to za pomocą zainwestowania w odpowiedni sprzęt do mojej przydomowej siłowni. Szukając ofert w internecie trafiłam na stronę Wholesalezorb.com. Sklep ten jest nieźle wyposażony, nie tylko w sprzęty do ćwiczeń - znajdziecie tam również wiele innych rzeczy. 


Ja jednak zdecydowałam się, aby o moją formę zadbać z matą podłogową do ćwiczeń, czyli blow up gymnastic mats. Jeśli również zainteresował Was ten przyrząd do ćwiczeń to wygląda on następująco. 

 Do tego oczywiście dokupiłam air track gimnastic , czyli tory gimnastyczne. Wygląda to następująco.

Dzięki tym dwóm rzeczom moja siłownia zdecydowanie nabrała lepszego wyglądu, oraz lepszej funkcjonalności. Dodatkowo planuje rozpocząć w niej treningi siłowe, więc na pewno będę poszukiwała kolejnych rzeczy potrzebnych do urządzenia pomieszczenia. Wtedy zapewne zdecyduje się na air track.
 

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  1. mam sporo narzędzi ułatwiających trening i sprzętu sportowego w domu, z WHOLESALEZORB.COM jeszcze nie zamawiałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne propozycje :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids