Jak wykorzystać wizualizację 3D w reklamie

by - 18.9.18

Jak wiadomo rynek producentów różnych marek jest niezwykle ogromny. Co rusz firmy próbują prześcigać się w swoich spotach reklamowych, tak, aby jak najskuteczniej trafić do potencjalnych klientów i zarobić na tym jak najwięcej. Wydaje się, że w dzisiejszych czasach wszystko już było i ciężko trafić na nowe rozwiązania, które okażą się sukcesem w branży.


Wizualizacje 3d to bardzo wartościowy element każdej promocji skierowanej do klientów w każdej branży. Dzięki wykorzystaniu w reklamie modeli 3d firma wzmacnia swój wizualny przekaz marketingowy. Jest to rodzaj reklamy, która dla klientów jest niezwykle atrakcyjna i zwyczajnie działa na ich wyobraźnię. Wizualizacja 3d świadczy o tym, że producent podchodzi do kwestii przygotowania swojej oferty niezwykle profesjonalnie. Chce w jak najbardziej dokładny sposób zaprezentować swoją markę klientom i przekonać ich do wybrania właśnie jego opcji. Wizualizacja 3d to inwestycja w oryginalny sposób zwrócenia uwagi każdego klienta, na swój produkt. Tym bardziej warto zastanowić się nad tą opcją, gdy mamy do czynienia z wielką inwestycją pochłaniającą sporą część naszych finansów.


Wizualizacja 3d to idealny sposób na bardzo atrakcyjną reklamę. Jest ona szczególnie efektywna jeśli chodzi o inwestorów czy też deweloperów, którzy zajmują się budową i sprzedażą domów oraz mieszkań. Taka forma zaprezentowania swej działalności przyciąga uwagę oglądających i staje się efektowna. Wyobraźcie sobie "płaski" dwuwymiarowy projekt domu, a trójwymiarową wizualizację, gdzie możecie dostrzec wszystko i dotknąć. Na pewno to drugie pozwoli Wam lepiej ocenić prezentowany projekt i przekonać się do niego. Model mieszkania czy domu sprawi, że klient zyskuje bardziej osobiste podejście do niego.

Oczywiście to nie jedyna forma, gdzie idealnie spisują się takie wizualizacje. Są one świetnym rozwiązaniem zarówno w tworzeniu reklam telewizyjnych, jak i internetowych. Twórca tego rodzaju reklamy ma o wiele większe pole do popisu, niż w przypadku tradycyjnego spotu reklamowego z udziałem aktorów. Również ze względu na fakt, że jest to opcja tańsza niż tradycyjne spoty.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Może Ci się spodobać

19 komentarze

 1. Mi osobiście się wydaje, że taka forma reklamy na pewno przyciąga wzrok.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie napisy od razu wpadają w oczy ❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisy 3d bardziej przyciągają uwagę od tradycyjnych banerow i tym samym sa lepsza i skuteczniejsza reklamą

  OdpowiedzUsuń
 4. Wizualizacja 3d jest fajnym rozwiązaniem. Szybciej przyciąga wzrok niż np drukowany plakat, baner...

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem to znacznie ciekawsze rozwiązanie, szczególnie jeśli komuś zależy, aby odpowiednio się wyróżnić na tle konkurencji. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. takie napisy przykuwają wzrok potencjalnego klienta :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tego typu reklama najbardziej przykuwa wzrok i pozostawia nazwe w pamieci. A czlowiek jest tez wzrokowcem

  OdpowiedzUsuń
 8. Z pewnością mocno one przyciągają wzrok potencjalnych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 9. To dość ciekawe podejście do tematu, w sumie to może odnieść dobre skutki;>

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie reklamy są bardziej przyciągające i od razu zwracają uwagę

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj tak takie reklamy dużo bardziej i efektywniej przyciągają uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przykuwa to uwagę, zwraca się na to wzrok i bardziej niż przy innej reklamie i banerach zwiększa świadomość istnienia dobrej firmy.Ja jestem na tak! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Moim zdaniem wizualizacja 3D trafia do zdecydowanie większego grona odbiorców, niż inne tradycyjne formy reklamy :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Reklama - dźwignią handlu:) Im bardziej rzuca się w oczy, tym lepiej. Zwłaszcza, że jesteśmy wzrokowcami w większości i tego typu reklama będzie najlepszym rozwiązaniem by wypróbować produkt lub firmę!

  OdpowiedzUsuń
 15. wieksza uwage przyciagnie taka reklama :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Przyznam, że taka reklama 3D najbardziej przyciąga mój wzrok.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja od razu zwracam na to uwagę, gdy idę ulicą :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Stanowczo taka forma bardziej przyciąga nasze spojrzenia.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jesrem wzrokowcem, więc takie reklamy przyciągają moją uwagę :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za Waszą aktywność.
Jeśli obserwujesz mojego bloga, daj znać!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Dane te przetwarzane są dobrowolnie i w każdej chwili możesz z tego zrezygnować. Celem ich zbierania jest zapobieganie Spamu

Reima kids